CMS WEBMAN
Czym jest Webman
Ogólne informacje
Rozwój systemu Webman
Wyjaśnienie niektórych pojęć
Konto użytkownika
Kontakt
Pobranie skryptu
Historia zmian
Dodatkowe narzędzia
Forum
WSPARCIE


NEWSLETTER
Jeśli chcesz być informowany o nowościach związanych z systemem Webman - zapisz się na darmowy Newsletter.
BIEŻĄCA WERSJA
RWD: 6.6.6
(23.09.2018)

Klasyczna: 5.9.3
(30.11.2015)
TESTY
Wersja do testów

- klasyczna:
demo5.webman.pl/admin.php
Login: demo
Hasło: demo

- RWD:
demo6.webman.pl/admin.php
Login: demo
Hasło: demo

Polecamy


Wersja 6.3.2 - kilka zmian w szablonie
Wersja 6.3.2 - kilka zmian w szablonieWydana właśnie została wersja 6.3.2. Zmian może nie jest sporo, ale mogą one ułatwić i urozmaicić strony oparte na systemie Webman. Poprawki wydają się kosmetyczne, ale strona dzięki nim może stać się nieco bogatsza.

Przede wszystkim jest teraz możliwość zmiany bocznego tła (w przypadku jego włączenia) w szablonie reason. Można tu wgrać poprzez panel admina własny plik z grafiką dzięki czemu szablon może nabrać bardziej indywidualnego charakteru.

Drugą rzeczą jaką można od teraz zmienić to szerokość lewych i prawych bloków. W systemie zastosowany został podział strony na 12 równych kolumn. Standardowo na lewe bloki przypadają 4/12 na prawe także 4/12 więc środek także tyle dostaje. Jeśli lewe lub prawe bloki są ukryte wówczas środek otrzymuje 8/12. Teraz można regulować jak szerokie mają być boczne bloki a co za tym idzie także i środek jest regulowany.

Powyższe ustawienia można zmienić w konfiguracji szablonu reason, w ustawieniach głównych.

Dodatkową rzeczą jaka została dodana w tej wersji jest pionowe menu, które ma opcję rozszerzania jeśli przy danej pozycji występują kolejne podrzędne elementy. Blok ten tworzony jest przez plik bsmenu, natomiast pozycje menu tworzy się w module menu. Dzięki temu w szablonie reason można całkowicie wyłączyć nagłówek i usunąć wszystkie pozycje menu rozwijanego co spowoduje otrzymanie całkiem odmienionego szablonu z menu bocznym ustawionym w pozycji pionowej.

digisoft, 18-11-2015, odsłon: 5964

   
Komentarze
18-11-2015, 23:16:38
Bardzo ładne menu.
Dodaj komentarz
Twoje imię i nazwisko:

Wpisz komentarz:


Przepisz kod zabezpieczający:

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zamknij